Hakkımızda

Marcha Ayakkabı

54 yılı aşkın süredir ayakkabı sektöründe hizmet vermekte olan firmamız 1966 yılında, Osman Çevikel tarafından İzmir’de kurulmuştur. 1975’de yılında şirketleşmeye geçiş yaparak firmamız Koç Kundura adını almıştır.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet ve ürün sunabilmek için 2005 yılından bu yana 3.250,00 m2 kapalı alana sahip modern tesisimizde üretim yapmaktayız. 115 kişilik uzman kadrosu ile modern makina ve teçhizatımız sayesinde yıllık ortalama 350.000 çift bayan ayakkabı, bayan sandalet, bayan bot üretim kapasitesine sahip bulunmaktayız.

Üretimimizin tamamı kendi bünyemiz içerisinde gerçekleşmekte olup, günün modasını yakından takip etmekteyiz. Üretimimizin %90’lık pazar payı yurtdışı müşterilerimiz oluşturmaktadır.

İhracat yaptığımız ülkeler arasında Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Hollanda, İngiltere, İtalya, Fransa, Sırbistan, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Çekya, İsrail, Letonya, Litvanya, Rusya, Ukrayna, Amerika, Avusturalya, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, İran, Filistin, Malta bulunmaktadır.